+48 533  308 222   Time font awesome.svg Время работы секретариата: 13:00 - 18.00 

  +48 533 308 222 
Time font awesome.svg Время работы секретариата: 13:00 - 18.00

 • Открыта запись на весенние курсы 2020!
 • Открыта запись на весенние курсы 2020!
 • Открыта запись на весенние курсы 2020!
 • Открыта запись на весенние курсы 2020!
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Открыта запись на осенние курсы 2018!
 • Открыта запись на осенние курсы 2018!
 • Открыта запись на осенние курсы 2018!
 • Открыта запись на осенние курсы 2018!
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
JACEK   

JACEK - POLSKI 

Lektor języka polskiego jako obcego

   

LENA - ROSYJSKI

Moje rodzinne korzenie sięgają aż dalekiego Vladivostoku, następnie przez Ukrainę znalazłam się w Polsce.  Uczyć rosyjskiego zaczęłam właściwie od razu po przyjeździe do Polski i mam wrażenie że po ukończeniu pedagogiki wypróbowałam wszystkie możliwe i niemożliwe, tradycyjne i nietradycyjne metody nauczania. Na zajęciach przede wszystkim stawiam na spontaniczność i kreatywność uczestników. Fascynuje mnie  nie tylko rosyjska kultura i folklor łącznie z licznymi rosyjskimi dowcipami i kuchnią rosyjską, lecz także tradycje innych narodowości zamieszkałych w Rosji (zwłaszcza północnych regionach). 

eliza   

ELIZA - ROSYJSKI

Przekazywanie wiedzy sprawia mi ogromną przyjemność. Moja praca jest moją pasją, która nie tylko pozwala mi się ciągle rozwijać ale także inspiruje do innowacji pedagogicznych. Swoich słuchaczy traktuję jak przyjaciół, by czuli się swobodnie na zajęciach.
Dużą satysfakcję daje mi świadomość, że umiejętności nabyte przez nich na zajęciach pomagają im w pracy czy w życiu codziennym. Cieszę się, że życie dało mi szansę realizować się w moim wymarzonym zawodzie.

 

piotr   

PIOTR - ROSYJSKI

Jestem Rosjaninem, urodzonym pod Moskwą a zafascynowanym Polską. Od 2008 r. na stałe mieszkam w Krakowie. Równolegle z uczeniem się języka polskiego uczyłem języka rosyjskiego (przede wszystkim Polaków). Jako absolwent kulturoznawstwa, na zajęciach dużą uwagę poświęcam zjawiskom kulturowym współczesnej Rosji oraz wyjaśnieniu różnic mentalnych. Podczas zajęć konwersacyjnych staram się wybierać tylko te tematy, które naprawdę interesują uczniów, żeby rozmowa się toczyła swobodnie. Mój moskiewski akcent pozwala uczniom osłuchać się z naturalnym brzmieniem języka rosyjskiego. Jako lingwista w swojej pracy łączę najnowsze rozwiązania glottodydaktyczne opierając się o metodę komunikacyjną z elementami kontrastywistyki.

 

pavel   

PAVEL - CZESKI

Nauczanie języka czeskiego jest dla mnie rzeczą naturalną, ponieważ pomimo że pochodzę ze Śląska nie jestem Polakiem – urodziłem się po czeskiej stronie granicy w malowniczej miejscowości Opava. Lubię podróże, historię i interesuję się wszystkim, co dzieje się dookoła mnie – i o tym rozmawiamy na lekcjach. W trakcie zajęć kładę nacisk na zabawną formę nauczania, uważam, że ludzie lepiej uczą się tego co lubią i co robią z chęcią. Moje lekcje charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdej grupy – nie ma dwóch takich samych :c) Podczas zajęć skupiamy się nie tylko na gramatyce i słownictwie, ale i na różnicach kulturowych, polityce, geografii i ciekawostkach, które jako rodowity Czech dobrze znam. Lubię uczyć zarówno osoby początkujące, z którymi odkrywamy tajemnice „śmiesznego” języka czeskiego, jak i bardziej zaawansowane, z którymi mogę odbywać debaty na aktualne tematy.

irina   

IRINA - ROSYJSKI

Pochodzę z Białorusi, skąd 8 lat temu przyjechałam do Krakowa na studia. Język rosyjski jest dla mnie nie tylko językiem ojczystym, ale również moją pasją. Interesuję się pochodzeniem frazeologizmów, lubię wiedzieć skąd się coś wzięło w języku, dlaczego mówimy tak, a nie inaczej. Zdobytą wiedzą chętnie dzielę się z uczniami na lekcjach. Uczenie języka rosyjskiego sprawia mi dużo przyjemności. Posiadam doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Staram się, żeby moje zajęcia były dla słuchaczy nie tylko pożyteczne, ale również ciekawe, przebiegały w miłej, przyjaznej atmosferze. Każdy sukces moich uczniów jest dla mnie powodem do radości oraz źródłem natchnienia do dalszych działań. Kocham swoją pracę, ponieważ robię to, co lubię :)

joanna   

JOANNA - HINDI

Język jest dla mnie przede wszystkim narzędziem, dlatego na lekcjach staram się kłaść nacisk na ćwiczenie mowy i rozumienia ze słuchu. Język hindi to nie tylko wachlarz orientalnych liter; to melodia złożona z dziwnych, obcych dźwięków, których opanowanie jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących dokonań dla każdego, kto wcześniej „nosówki” kojarzył tylko z przeziębieniem :)
Tych, którzy zdecydowali się na przygodę z hindi, staram się zaopatrzyć w niezbędne umiejętności i jednocześnie pokazać, że choć w przypadku Indii nie można mówić o czymś stałym, pewnym i jednolitym, otwarcie się na ową wspaniałą różnorodność zapewnia zupełnie nowe doznania w kontaktach na Subkontynencie.

 

sylwia   

SYLWIA - CHIŃSKI

Już od 10 lat język i kultura Chin stanowią nieodłączną część mojego życia - początkowo poprzez studia, później pobyt w Państwie Środka, a w końcu pracę i nauczanie języka chińskiego. Chiny stały się moją pasją i codziennie staram się tę pasję rozwijać, a także zarażać nią innych. Choć chiński nie należy do łatwych języków, wysiłki włożone w jego studiowanie szybko procentują, a poziom satysfakcji z dokonania "niemożliwego" jest ogromny :-)

 

dorota   

DOROTA - HINDI I POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Nauczanie języków to moja pasja, wciąż szukam nowych sposobów prowadzenia zajęć i przygotowywania materiałów językowych. Myślę, że uczenie się nowego języka i poznanie innej kultury pomaga nam lepiej poznać i zrozumieć świat, spojrzeć na niego oczami innego człowieka, uczy też cierpliwości i pokory. Przy odrobinie samozaparcia można nauczyć się komunikować w każdym obcym języku, nawet gdy jest to język hindi lub polski.

 

Kasia   

KATARZYNA - HEBRAJSKI

Z językiem hebrajskim znamy się już 4 lata i z każdym dniem  nasz związek  coraz bardziej nabiera rumieńców. Mam to szczęście, że zarówno moje studia – judaistyka jak i praca – bycie lektorem to moje dwie największe pasje. Dzięki ukończonym kursom i częstym wizytom  w Izraelu  mogę przekazywać moim słuchaczom wiedzę na najwyższym poziomie, metodą sprawdzoną, stosowaną na intensywnych kursach języka hebrajskiego (ulpanach) na najlepszych izraelskich uniwersytetach. W prowadzone przeze mnie zajęcia wkładam cale swoje serce i zawsze mam indywidualne podejście do każdego z uczestników kursu. Język traktuję przede wszystkim jako narzędzie komunikowania się, więc przede wszystkim kładę nacisk na konwersację, ale jeśli chcesz, to podam Ci także przepis na najlepszy falafel i hummus – oczywiście po hebrajsku.

 

MaLgorzata   

MAŁGORZATA - ROSYJSKI

Praca w charakterze lektora to przede wszystkim możliwość poznania interesujących ludzi, możliwość podzielenia się z nimi swoją wiedzą i umiejętnościami. Z postępów, czynionych przez kursantów czerpię ogromną satysfakcję. Staram się dostosować tematykę zajęć do ich potrzeb, a także zaspokajać ich ciekawość językową, starając się wyczerpująco odpowiadać na interesujące ich zagadnienia. Podczas każdego kursu za cel stawiam sobie znalezienie złotego środka pomiędzy swobodną atmosferą na zajęciach, a wymagającym podejściem do uczestników zajęć.

 

Olga   

OLGA - ROSYJSKI

Uwielbiam poznawać nowych ludzi, pasjonuję się podróżami i nie boję się wyzwań. Staram się, aby język rosyjski, którego nauczam od ponad 5 lat, był żywy i nie różnił się od języka współczesnych Rosjan. Jestem absolwentką dwóch filologii: polskiej i rosyjskiej, dlatego  na zajęciach zwracam szczególną uwagę na podobieństwa i różnice w tych językach. Swoich uczniów zawsze traktuję po koleżeńsku, łatwo się z nimi dogaduję i staram się dopasować każde zajęcie do indywidualnych potrzeb kursantów. 

 

Renata   

RENATA - ROSYJSKI

Urodziłam się i wychowałam na Białorusi w Lidzie. Dzisiaj mieszkam i pracuję w Krakowie. Nauczaniem języka rosyjskiego zajmuję się od 2010 roku i czerpię ogromną przyjemność ze współpracy z tymi, którzy chcą rozmawiać w tym języku. Wychowałam się w środowisku  bilingwalnym. Interesuję się kulturą pogranicza białorusko - rosyjsko – polskiego. Zapraszam na zajęcia. Bedziemy razem zgłębiać tajniki "русской души" :)

 

Wiktor   

WIKTOR - ROSYJSKI I ANGIELSKI

Przyjechałem z dalekiej Syberii (znad samego Bajkału) i od razu zacząłem prowadzić zajęcia z języka rosyjskiego. Najbardziej podoba mi się w tym zawodzie to, że każda nowa lekcja to mała przygoda, a moi uczniowie mnie inspirują. Siebie jako nauczyciela mogę porównać do tortu. To jest duży tort z różnymi składnikami, a małe kawałki tego tortu to wiedza, którą dzielę się ze studentami. Chciałbym, żeby każdy taki kawałek był smaczny i sprawiał moim studentom przyjemność. Na swoich zajęciach dużo czasu poświęcam na mówienie i uważam to za najważniejszą rzecz w nauczaniu języka. Jeżeli chodzi o osobowość, jestem człowiekiem otwartym na nowe doświadczenia i staram się niczego nie żałować. Ciągle walczę ze sobą, żeby dalej rozwijać się i być jutro lepszy niż dzisiaj. Zapraszam na moje zajęcia!

 

 sobotnio repriza  

DOMINIKA - CZESKI

Jestem góralką żyjącą na Zaolziu, w pięknej, małej wiosce w Piosku. Gwara, którą mówię na co dzień, jest mieszaniną polskiego, czeskiego, niemieckiego, a czasami nawet zalatuje słowackim i węgierskim. Tereny Zaolzia to miejsce spotkań przede wszystkim dwóch języków, dwóch kultur. Od małego dziecka uczyłam się zarówno polskiego, jak i czeskiego. Jednak język polski jest mi równie bliski, więc postanowiłam studiować w Krakowie. Był to trafny wybór, ponieważ zaczęłam udzielać lekcji z języka czeskiego, a później podjęłam pracę w szkole językowej. Zajęcia staram się prowadzić w sposób ciekawy, nie skupiam się na garamtyce, ale preferuję spontaniczność, zabawę i „język z życia wzięty“.

 


LIDIA - ARABSKI

Arabistka z wykształcenia i z pasji. Kształciła się na filologii orientalnej UJ oraz studiach bliskowschodnich UJ, ma za sobą kursy na Uniwersytecie Jordańskim i Uniwersytecie Kairskim. Swoje zamiłowanie do arabskiego realizuje najpełniej, podróżując na Bliski Wschód i obserwując ludzi tak różnorodnych i unikatowych, jak język, którym się posługują. Jej przygoda ze światem arabskim rozpoczęła się od niesłabnącego zainteresowania sytuacją polityczną na Bliskim Wschodzie, a zakończyła się bezwarunkową miłością  do języka i jego dialektów. Ulubionym miastem uczyniła sobie Kair - miejsce, którego nienawidzi się wyjeżdżając, a kocha wracając. W ramach odpoczynku od arabskiego - biega, piecze muffiny i ogląda filmy Xaviera Dolana.

 

 Alena  

 

ALENA - ROSYJSKI PRZEZ SKYPE

Nazywam się Alena. Urodziłam się w Rosji, studiowałam w Ukrainie, mieszkałam na Białorusi. Ukończyłam studia prawnicze, ekonomiczne, filologią Rosyjską. Mam uprawnienie pedagogiczne. Zapraszam na zajęcia z językiem rosyjskim online przez skype  na wszystkich poziomach. Zastosuję różne techniki nauczania, metody komunikacyjną, gramatyczno-tłumaczeniową wykorzystując podobieństwo gramatyczne języków słowiańskich.

Наши новости

POLISH FOR FOREIGNERS from 2nd March 2020!

Zapraszamy na kursy języka POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW od 2 marca! :)

more details:
http://kursyjezykow.edu.pl/index.php/en/polish

Записаться можно через формуляр ZAPISY ONLINE

 

Предлагаем Вам новые языковые курсы - шведского и норвежского .

Расписание занятий уже доступно на нашем сайте.

Напоминаем, что максимальное количество участников в наших мини-группах - 6 человек.

 

архив

также приветствуются  

 

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates